Euro-Kas Sport

Witaj w Euro-Kas Sport – Twoim centrum e-mobilności.

Salon Euro-Kas Sport w Katowicach to profesjonalne doradztwo, serwis oraz wybór i możliwość przetestowania rowerów i hulajnóg elektrycznych.

Jak do nas trafić?

Euro-Kas Sport | Katowice, ul. 73 Pułku Piechoty 1

Kontakt: +48 32 630 66 99

Nie miałeś okazji jeździć rowerem elektrycznym?

Sprawdź ile radości z jazdy dostarcza rower elektryczny. W największym salonie rowerów elektrycznych na Śląsku możesz wybrać się na jazdę testową. Wskaż model, a my pomożemy Ci go dostosować do Twoich preferencji jazdy. W ofercie posiadamy zarówno rowery renomowanych marek Focus czy Riese & Muller jak i podstawowe, miejskie rowery elektryczne. Doradcy Euro-Kas Sport wiedzą jak prawidłowo dobrać rower do sylwetki, stylu jazdy i terenu. Salon umiejscowiony między salonami samochodowymi, z rozległym terenem wokół, daje unikalną możliwość testowania elektrycznych rowerów i hulajnóg.

  Wypełnij formularz i otrzymaj ekstra rabat


  Dlaczego warto wybrać Euro-Kas Sport w Katowicach?

  Największy salon rowerów elektrycznych na Śląsku to doradztwo w zakresie wyboru roweru elektrycznego zarówno na poziomie amatorskim jak i profesjonalnym. W ofercie znajdują się także wszelkie niezbędne akcesoria do rowerów w kategorii e-bike m.in. ubrania, rękawice, kaski rowerowe, ochraniacze i bidony. W salonie można również dobrać odpowiednie akcesoria do przewozu rowerów elektrycznych samochodem. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę transportu złożonego, gotowego do jazdy roweru bezpośrednio pod wskazany adres.

  Co zyskujesz?

  • Profesjonalne doradztwo
  • Możliwość wyboru sprzętu zgodnie z Twoim poziomem zaawansowania
  • Możliwość jazdy testowej rowerem elektrycznym
  • Dostawę złożonego roweru bezpośrednio do Klienta
  • Wybór akcesoriów
  • Korzystne oferty specjalne oraz rabaty indywidualne
  • Sprzedaż za gotówkę lub na raty
  • Profesjonalny serwis rowerów elektrycznych.

  W salonie znajdziesz również wybór rowerów elektrycznych typu cargo, rowerów wieloosobowych, rowery do bezpiecznego przewozu dzieci, a także hulajnogi elektryczne. Możesz wybierać w pełnej gamie oraz kolorystyce.

  KONTAKT

  Euro-Kas Sport

  ul. 73 Pułku Piechoty 1, Katowice

  tel.: +48 32 630 66 99

  Zdjęcie na stronie głównej: Freepik.com