Serwis blacharsko-lakierniczy

Stłuczka dwóch samochodów - powód do oddania samochodu do serwisu

Serwis blacharsko-lakierniczy „Euro-Kas”

Wysoka jakość usług i dbałość o każdy szczegół. Serwis blacharsko-lakierniczy Euro-Kas w Katowicach i Gliwicach oferuje profesjonalną obsługę samochodów po szkodach komunikacyjnych i wymagających napraw blacharskich.

Posiadamy autoryzację marek Volvo i Kia, które pozwalają na realizację napraw blacharskich bez utraty gwarancji producenta. Wyszkolony i nieustannie podnoszący kwalifikacje zespół zadba, by naprawiany samochód odzyskał pożądany stan. Realizujemy prace blacharskie i lakiernicze związane z dużymi uszkodzeniami oraz mniejsze, niewymagające znacznej interwencji. Pracujemy także metodą SMART, która pozwala likwidować szkody gradowe, realizować naprawy tworzyw sztucznych i wykonywać lakierowanie częściowe.

Gdzie znajduje się serwis blacharsko-lakierniczy Euro-Kas?

Nasz serwis blacharsko-lakierniczy w Katowicach mieści się w kompleksie salonów samochodowych Euro-Kas przy ul. 73 Pułku Piechoty 1, pomiędzy salonami sprzedaży Volvo i Kia. Jest częścią Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych – SOS Euro Kas Katowice.
Serwis blacharsko-lakierniczy w Gliwicach jest częścią zespołu salonów i warsztatu marek Kia, Ssangyong oraz Peugeot. Znajdziesz go przy ul. Pszczyńskiej 186.

Zakres usług

W naszej pracy czerpiemy z najlepszych praktyk i wartości preferowanych przez liderów w branży motoryzacyjnej. Korzystanie z usług warsztatu blacharsko-lakierniczego Euro-Kas to pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie ze sztuką.

Stawiamy na kompleksową obsługę szkód. Posiadamy dedykowany numer alarmowy SOS Euro-Kas, pod którym czeka konsultant gotowy wysłać pomoc oraz przekazać obsługę szkody do Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych. Pełny zakres wsparcia obejmuje również naprawy mechaniczne, realizowane w pełni bezgotówkowo z OC sprawcy. Posiadamy też samochody zastępcze na czas obsługi serwisowej.

Poznaj zalety Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych – SOS Euro Kas:

• naprawy blacharsko-lakiernicze,
• naprawy estetyczne, w tym naprawy metodą SMART (szkody gradowe, naprawy tworzyw sztucznych, lakierowanie częściowe),
• likwidacja szkód z AC i OC sprawcy w imieniu Klienta,
• rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, bez finansowego udziału Klienta,
• pomiar na ścieżce diagnostycznej (skuteczność hamulców oraz amortyzatorów),
• pomiar wstępny geometrii zawieszenia urządzenie Hunter,
• pomiar wstępny punktów stałych podwozia na ramie pomiarowej,
• roczna gwarancja na wykonane prace,
• wynajem samochodów zastępczych,
• wygodny parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych

Dobry blacharz i dokładny lakiernik to najbardziej poszukiwani specjaliści z zakresu powypadkowych napraw samochodów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ: 32 730 00 00

lub wypełnij formularz